WYNIKI - Wirtualna Fizyka- test z nagrodami

czwartek, 05 stycznia 2012 01:00
Drukuj

Znamy już wyniki Testu Wiedzy i Kompetencji Uczniów z Zakresu Fizyki!

Test był skierowany do 1971 Uczniów, składał się z 2 Bloków zadaniowych. Rozwiązując test uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 24 punkty ( I Blok- 14 pkt., II Blok- 10 pkt.). Ze względu na długą listę Uczestników publikujemy jedynie nazwiska 7 najlepszych. 3 pierwsze miejsca zostaną nagrodzone.

Czynnikiem decydującym o miejscu II i III (zgodnie z Regulaminem Testu) był czas rozwiązania I Bloku Zadaniowego ponieważ Uczestnicy uzyskali jednakową liczbę punktów.


Lista Laureatów:

I Miejsce - Filip Kamecki

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH I SAMOCHODOWYCH W ZIELONEJ GÓRZE,

Nauczyciel prowadzący: RENATA GÓRNA

UZYSKAŁ:

I Blok zadaniowy 57% , 8/14 pkt. zaliczone w 18:42,

II Blok zadaniowy pytanie otwarte 10/10pkt.

Łączna liczba punktów: 18

Nagroda:

ODTWARZACZ BLU-RAY LG 3D + okulary 3D wraz z kompletem płyt z grami edukacyjnymi projektu Wirtualna Fizyka – Wiedza Prawdziwa


II Miejsce - Dominika Dubiel

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I EKONOMICZNYCH W LUBSKU

Nauczyciel prowadzący: ROMAN PRZYBYLSKI

UZYSKAŁA:

I Blok zadaniowy 57% , 8/14 pkt. zaliczone w 15:12min.

II Blok zadaniowy pytanie otwarte 8/10pkt.

Łączna liczba punktów: 16

Nagroda:

iPod Shuffle Apple


III Miejsce - Juszkiewicz Rafał

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W GORZOWIE WLKP.

Nauczyciel prowadzący: TERESA KOSTYSZAK

UZYSKAŁ:

I Blok zadaniowy 71% , 10/14 pkt. zaliczone w 16:51min.

II Blok zadaniowy pytanie otwarte 6/10 pkt.

Łączna liczba punktów: 16

Nagroda:

iPod Shuffle Apple


Biorąc pod uwagę II Blok testu postanowiliśmy również wyróżnić następujące osoby:


IV Miejsce - Kacper Krawczyk

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W BONINIE

Nauczyciel prowadzący: ANDRZEJ WOŹNIAK

UZYSKAŁ:

I Blok zadaniowy 71% , 10/14 pkt. zaliczone w 8.43 min.

II Blok zadaniowy pytanie otwarte 5/10 pkt.

Łączna liczba punktów: 15


V Miejsce - Kamil Olejarczuk

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

Nauczyciel prowadzący: RAJMUND GOLIS

UZYSKAŁ

I Blok zadaniowy 43% , 6/14 pkt. zaliczone w 9:58 min.

II Blok zadaniowy pytanie otwarte 8/10 pkt.

Łączna liczba punktów: 14


VI Miejsce - Katarzyna Wankiewicz

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WAŁCZU

Nauczyciel prowadzący: DARIUSZ DĄBROWSKI

UZYSKAŁA:

I Blok zadaniowy 57% , 8/14 pkt. zaliczone w 28:55 min.

II Blok zadaniowy pytanie otwarte 6/10 pkt.

Łączna liczba punktów: 14


VII Miejsce - Katarzyna Kaminska

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BIAŁYM BORZE

Nauczyciel prowadzący: MIROSŁAW HOŁUBOWSKI

UZYSKAŁA:

I Blok zadaniowy 50% , 7/14 pkt. zaliczone w 17:48 min.

II Blok zadaniowy pytanie otwarte 6/10 pkt.

Łączna liczba punktów: 13

 

Pozdrawiamy

Zespół Projektowy

Załączniki:
Pobierz (Regulamin testu poprawki.pdf)Regulamin testu[ ]781 Kb20.12.2011 13:35
Poprawiony: poniedziałek, 09 stycznia 2012 09:47