Rekrutacja nadal trwa!

wtorek, 05 lutego 2013 00:00
Drukuj

Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja szkół ponadgimnazjalnych do projektu Wirtualna Fizyka - Wiedza Prawdziwa. Każdy Nauczyciel, który zgłosi się do projektu bezpłatnie otrzyma odtwarzacz Blu-Ray oraz komplet innowacyjnych narzędzi edukacyjnych, wspomagających tradycyjne lekcje fizyki.

Nauczycielu! Nie ważne jaki wybrałeś program nauczania i jakie wprowadziłeś podręczniki. Nasze narzędzia pasują zarówno do nowej jak i do starej podstawy programowej! Oznacza to, że zgłaszając się do projektu Twoi Uczniowie nadal będą uczyć się z wybranych przez Ciebie podręczników, a nasze filmy i gry będą jedynie narzędziem dydaktycznym, wspierającym tradycyjne lekcje. Do Kuratorium zgłaszasz jedynie, że do wybranego przez Ciebie programu nauczania wprowadzasz innowację pedagogiczną.

Licealisto! Masz problem z fizyką? uważasz że lekcje przeładowane są teorią, a laboratoria fizyczne ubogie w sprzęt do doświadczeń? Chciałbyś oglądać fizykę w życiu codziennym? Porozmawiaj ze swoim Nauczycielem i zgłoście się do projektu Wirtualna Fizyka- Wiedza Prawdziwa!

Jesteśmy już w 150 szkołach ponadgimnazjalnych z całej Polski! Z naszych narzędzi korzysta obecnie 220 Nauczycieli i prawie 20 tysięcy Uczniów.

Szkoły można zgłaszać do końca maja 2013 roku!

Co warto wiedzieć (kliknij)

Poprawiony: wtorek, 26 marca 2013 12:49