KONKURS FILMOWY ROZSTRZYGNIĘTY!

piątek, 01 lutego 2013 11:50
Drukuj

Wszystkim szkołom ponadgimnazjalnym dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie "Koło Naukowe Twórcą Filmu Interaktywnego".

Przyznana za film ocena stanowi średnią ważoną uwzględniającą trzy kryteria:

- wartość merytoryczną filmu (waga oceny 45%),

- walory artystyczne filmu (30%)

- oryginalność pomysłu (25%).

Wszyscy członkowie Komisji, każdemu z filmów, wystawiali więc po trzy oceny w skali od 1 do 5.

 

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY

Laureatami w konkursie "Koło naukowe twórcą filmu interaktywnego" są:


1 MIEJSCE

Nagroda: Telewizor Full HD 60 cali oraz nagrody książkowe

Koło naukowe: "ALPHA" pod opieką Anity Ściegiennej

V Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Ściegiennego w Kielcach

Za film „Ciecz nienewtonowska” – 4,837 pkt.

2 MIEJSCE

Nagroda: Telewizor Full HD 50 cali oraz nagrody książkowe

Koło naukowe: "Koło Fizyczne" pod opieką Sławomira Bladowskiego

Liceum Ogólnokształcące numer 2 z Morąga

Za film „Wrzenie cieczy” – 4,194 pkt.

3 MIEJSCE

Nagroda: Telewizor Full HD 50 cali oraz nagrody książkowe

Koło naukowe: "Cogito Ergo Sum" pod opieką Ewy Pater

Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu

za film „Wyznaczanie szybkości fali akustycznej poprzecznej w szklanej płytce” – 3,853 pkt.

 

Prócz tego Komisja Konkursowa wyróżniła następujące filmy, których autorzy otrzymają nagrody dodatkowe:


4. I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu

Koło naukowe: "Koło Młodych Fizyków" pod opieką Zenony Stojeckiej za film „Zjawisko konwekcji”

5. ZSP im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie

Koło naukowe: "Ciekawa Fizyka" pod opieką Rafała Głowńskiego za film „Promieniowanie podczerwone”

6. ZS Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu

Koło naukowe: "Koło Fizyczne" po opieką Piotra Laty za film „Poduszkowiec”

7. ZS nr. 2 im. S. Lema w Koszalinie

Koło naukowe pod opieką Liliany Romanowskiej za film „Ciecz nienewtonowska”

8. I LO im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze

Koło naukowe: "Koło Olimpijskie" z Fizyki pod opieką Krzysztofa Szponera za film "Zasada Fermata"

9. ZSP im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001r. Z Kalisza Pomorskiego

Koło naukowe: "Megamózgi" pod opieką Marty Kaczmarek za film „Muzyka przy kawie”

10. ZS nr 1 w Szczecinku

Koło naukowe: "Kwark" pod opieką Joanny Hadały za film „Jak zrobić gorące kakao nie marnując mleka”

11. ZSP im. Jana Rutyny w Szczucinie

Koło naukowe: "Koło Naukowe Kwant" pod opieką Mieczysławy Stojek za film „Przyrząd do prawa Pascala”

12. ZSP nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach

Koło naukowe: "Bartki" pod opieką Zbigniewa Jabłońskiego za film „Maszyny Proste”

13. ZSP w Czaplinku

Koło naukowe: "Zwariowane Fizyczki" pod opieką Małgorzaty Okulewicz za film „Falujcie razem z nami, czyli fale w przyrodzie”

Poprawiony: piątek, 22 marca 2013 19:35